Xlerator Nasıl Monte Edilir? 

El kurutma makinesi denilince akla ilk gelen markalardan biri şüphesiz Xlerator markasıdır. Kolay kullanımı ve avantajları sayesinde ürünün kullanımı giderek artmıştır. Excel Dryer el kurutma makinesi kapak renk seçenekleri ile geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Her zevke ve ihtiyaca göre kapak renk özelliği bulmak mümkündür. Excel Dryer, el kurutma makinesi üretiminde ilk olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Excel Dryer bünyesinde yer alan Xlerator ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Xlerator el kurutma makinesi kurulum ve kullanımı oldukça kolaydır. Kullanım kılavuzu sayesinde kolayca kurulum yapabilirsiniz. Peki, bu Xlerator el kurutma makinesi nasıl değiştirilir? Bu sorunun cevabı da kullanımı kadar kolaydır. Değişiklik yapmaya başlamadan önce eski cihazı fişten çekerek güvenliği sağlamanız gerekir. Eski cihazınızı çıkarmak için demonte işlemini gerçekleştirin. Xlerator montaj adımlarında belirtilen uygun yükseliğe ve önceden belirlediğiniz noktalara gerekli elektrik alt yapısını düzenlettikten sonra yeni cihazınızı monte edebilirsiniz. Daha sonra kestiğiniz elektrik bağlantısını tekrar aktif hale getirin.

Xlerator El Kurutma Makinelerinin Teknik Özellikleri 

Xlerator el kurutma makineleri teknik özellikle bakımından oldukça gelişmiştir. Jet motor teknolojisi ile 400km hızla hava üfleyerek 8 – 10 saniyede elleri kuruturken, 500 watt gibi çok düşük bir enerji harcayarak diğer el kurutma makinelerine göre %80 daha az enerji harcar. Hem hızlı çalışma sistemine sahip hem de kullandığı enerjinin çok düşük olması sebebiyle enerji tasarrufuna büyük katkı sağlar. Xlerator el kurutma makinesi kapakları beş ayrı metalden oluşan 4.8 kg ağırlığında döküm kapaktır. Vandalizmin önemli olduğu noktalarda bu özellik işletmeler açısından çok önemlidir. Cihazlar aynı zamanda kapak renk özelliklerine göre değişir. Kullanım amacına ve dizayna göre tercih edilen kapak renkleri her işletme için değişiklik gösterebilir. Xlerator el kurutma makineleri motor hızını ve sesi ayarlama imkanı sunar. Bu özellik; ortamda bulunan sesin hassasiyetine göre motorun hızını değiştirmeye olanak tanır. Bu, oldukça sevilen bir özelliğidir. İnfrared sensör ile ellerinizi otomatik algılar ve çalışır. Bu teknik özellikler sayesinde güvenle el kurutma makinenizi kullanabilirsiniz. 

Xlerator El Kurutma Makinesi Fiyatları 

Xlerator el kurutma makinesi her açıdan kullanıcılarına kolaylık sağlar. Eşsiz özelliklerinin yanı sıra fiyatlarıyla da oldukça avantajlıdır. Fiyatlandırmasında her bütçe düşünülerek hareket edilmiştir. Kendi bütçenizi belirledikten sonra uygun model bulmanız oldukça kolaydır.

Son Yazılar

Makinenizi Özelleştirin

Makinenizi kişiselleştirmek için bize logonuzu gönderiniz.