Excel Dryer Hakkında

Yıllardır el kurutma makinesi montajı için kullanılan teknoloji hemen hemen hiç değişmemiştir ve bugün piyasada birçok el kurutma makinesi modelleri hala 1948 yılında geliştirilen elektrikli sıvı kurutucu tasarımına dayanmaktadır.
Xlerator el kurutma makinesi modelleri - Excel Dryer

Excel Dryer ve El Kurutma Makinesi

Excel Dryer Nerede Var?

Kros Elektronik San. ve Tic. A.Ş., Excel Dryer El Kurutma Makinelerinin Türkiye, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’da tek dağıtım ve pazarlama haklarına sahip özel bir şirkettir.

Kaliteli El Kurutma Makinesi İmalatı

50 yılı aşkındır ABD’de üretim yapan Excel Dryer Inc., bilim adamları ve yüksek mühendisler ile çalışarak 1997 yılında jet motor teknolojisini geliştirilmiş ve Xlerator® El Kurutma Makinesi ile sektörün yeni standartlarını belirlemiştir. Excel Dryer Türkiye ile çalışarak yüksek kalitede bir hizmeti ve daha ötesini deneyimleyebilir, sektörde en hızlı sıvı kurutucu makinesine sahip olabilirsiniz.

Excel Dryer İle El Kurutma Makinesi Tarihçesi

50 yılı aşkındır ABD’de üretim yapan Excel Dryer Inc., bilim adamları ve yüksek mühendisler ile çalışarak 1997 yılında jet motor teknolojisini geliştirilmiş ve Xlerator® El Kurutma Cihazları ile sektörün yeni standartlarını belirlemiştir. Excel Dryer Türkiye ile çalışarak yüksek kalitede bir hizmeti ve daha ötesini deneyimleyebilir, sektörde en hızlı el kurutma makinesine sahip olabilirsiniz.

Makinenizi Özelleştirin

Makinenizi kişiselleştirmek için bize logonuzu gönderiniz.