Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Exceldryer Türkiye El kurutma makinesi söz konusu olduğunda sağlıkla ilgili pek çok soru akıllara gelmektedir? Sağlığa bir zararı var mıdır? Hangi cihazı kullanmak daha doğrudur? Garanti süresi ve garanti ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler gibi tüm konu başlıklarının cevaplarına net bir şekilde ulaşabilirsiniz. Excel Dryer el kurutma makinesi modelleriyle kaliteli bir el temizliği sunarken aynı zamanda sizi ve çevrenizi de düşünerek çalışmalarına devam etmektedir.

Xlerator® sıvı kurutucu Jet motor teknolojisi ile 8 saniye, Thin Air® sıvı kurutucu ise 14 saniyede elleri hızlıca kurutur. SGS International UL Global ürün kategorisi kuralları (PCR) test sonucu.

Xlerator® el kurutma makinesi için 7 yıl, Thin Air el kurutma makinesi için 5 yıl iç aksam garantilidir.

Kağıda sürdürülebilir ve kesin çözüm sağlar. Kağıdı tamamen kaldırarak %95’in üzerinde tasarruf edersiniz.
Bu süre kullanım yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Sitemizdeki Tasarruf hesapla bölümüne kendi verilerinizi girerek amorti süresini hesaplayabilirsiniz.

Xlerator® ve Thin Air® sıvı kurutucu; diğer geleneksel el kurutma makinelerine göre %80 daha az enerji harcar.

Xlerator El Kurutma Makinesi : Isıtmasız 500 Watt – Isıtmalı 1.410 Watt

Thin Air El Kurutma Makinesi : Isıtmasız 300 Watt – Isıtmalı 950 Watt

Yapılan bilimsel açıdan kanıtlanmış bütün klinik araştırmalar hijyenin dokunmamak olduğunu ortaya koymuştur. Ürünlerimiz duvar tipi infrared sensörlü olarak hiçbir yere dokunmaya gerek kalmadan elleri hijyenik bir şekilde kurutmaktadır.

Xlerator® sıvı kurutucu elleri kurutmak için en hijyenik yöntemlerden biridir.

Bu konuda bilimsel açıdan kanıtlanmış herhangi bir araştırma bulunmamaktadır. Yapılan bütün araştırmalar hijyenin dokunmamak olduğunu ortaya koymaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi’nde belirtildiği üzere Hepa Filtreli el kurutma makineleri uygun bulunmuştur. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezleri (CDC) gibi önde gelen sağlık kuruluşları ılık hava üfleyen el kurutma makinelerinin kullanılmasını deklare etmiştir.
Montajı çok kolaydır. Önerilen yükseklik ölçüleri kapsamında firmalar elektrik alt yapılarını hazır ettikten sonra sadece duvara 4 delik delinip 3’lü elektrik kablosu el kurutma makinesine takılmaktadır.
Hayır bir sticker değildir. Sadece bize ait bir özellik olan dijital boya baskı teknolojisi uygulamasıdır. Kapak üzerinde kurumunuza ait özel tasarım, firmanızın logosu veya çevre bilinçlendirme mesajına yer verilebilir.
Her türlü yüksek çözünürlükteki görseliniz kapak üzerine dijital boya baskı teknolojisi ile uygulanmaktadır. Lütfen bu konu ile ilgili bizimle irtibata geçiniz.
Kapaklar, vandalizm göz önünde bulundurularak 4.8kg ağırlığında, dökümdür. Dayanıklıdır.
72 desibeldir. Eli kurutan basınçlı hava olması sebebiyle ele çarpma hızıyla 80 desibele çıkmaktadır. Sese duyarlı noktalar için motor hız ayarı, geniş ağız seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Her bölge için uygun volt seçeneği bulunmaktadır. Türkiye için 230 volt olarak üretilmektedir.
Evet. Hepa Filtre mevcuttur.
Hava akışındaki virüs ve bakterileri hapseder.
60 yıldır sadece tek işimiz el kurutma makinesi üretmektedir.
Ayarlanabilir ısı seçeneği, ayarlanabilir hız ve ses kontrolü bulunmaktadır.
Diğer el kurutma makinelerinden farklı olarak Excel Dryer El Kurutma Makineleri eldeki suyu ele yayarak kurutur.
Kargo tarafımıza aittir.
Xlerator çok yoğun kullanım alanları için üretilmiştir. Thin Air özellikle uluslararası standartlara uygun anne bebek ve engelli tuvaletleri için daha kompakt bir seçenek olarak geliştirilmiştir.

Bize Ulaşın

Size destek olmamızı istediğiniz farklı konular
için bizimle iletişime geçin.

Makinenizi Özelleştirin

Makinenizi kişiselleştirmek için bize logonuzu gönderiniz.