Excel Dryer El Kurutma Makinesi

Excel Dryer El Kurutma Makinesi seçenekleri söz konusu olduğunda, her ihtiyaca yönelik bir ürünümüz olduğunu söyleyebiliriz. Excel Dryer El Kurutma Makinası farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır ve hepsinde sürdürülebilir müşteri memnuniyeti, garanti hizmetleri, ücretsiz kargo ve kolay kurulum standarttır. Excel Dryer El Kurutma Makinası istediğiniz özelliklere uygun şekilde tasarlanmıştır.

● TA – SIV El Kurutma Makinesi
● TA – SBV El Kurutma Makinesi
● TA – ABSV El Kurutma Makinesi
● XL – WV El Kurutma Makinesi
● XL – SPV El Kurutma Makinesi
● XL – SIV El Kurutma Makinesi
● XL – SBV El Kurutma Makinesi
● XL – GRV El Kurutma Makinesi
● XL – CV El Kurutma Makinesi

Xlerator ve Thin Air Jet Motorlu El Kurutma Makinesi Özellikleri

El kurutma makinası cihazlarımız 8 saniye ile 14 saniye arasında jet motorlu el kurutma özelliğine sahiptir. Sadece sıcak – ılık hava üfleme özelliği ile değil aynı zamanda Hepa Filtre ile üst seviyede hijyenik  kurulama da yapar. Kullanılan alana ve ihtiyaçlara göre ısıtmalı ya da ısıtmasız olacak şekilde el kurutma makinası tercih edebilirsiniz.

Excel Dryer El Kurutma Makinası ürün çeşitlerimizde ekstra bakım gerekmez ve %80 oranında daha az enerji tüketir. Ortalama kullanım başına 3.7 Watt harcama yapmaktadır. Excel Dryer El Kurutma Makinası özellikleri ile bir el kurutma makinesinden beklenen hem süre hem de enerji tasarrufu maksimum düzeydedir.

Excel Dryer El Kurutma Makinası ürün kategorisinde bulunan seçenekler arasından sizin için en uygun özelliklere sahip bir ürün mutlaka bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre el kurutma makinası tercihinde zorluk yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içerisinde teknik ve satış destek ekibimiz sizin için uygun olan jet motorlu el kurutma makinesi seçeneklerinde yardımcı olacaktır.

Makinenizi Özelleştirin

Makinenizi kişiselleştirmek için bize logonuzu gönderiniz.