Excel Dryer El Kurutma Makinesi

Excel Dryer El Kurutma Makinesi seçenekleri söz konusu olduğunda, her ihtiyaca yönelik bir aracın olduğunu söyleyebiliriz. Makinelerimiz farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmış olsa da, hepsinde sürdürülebilir müşteri memnuniyeti, garanti, ücretsiz kargo ve kolay kurulum standarttır. İstediğiniz özelliklerde bir cihaz mutlaka bulabilirsiniz.

● TA – SIV El Kurutma Makinesi
● TA – SBV El Kurutma Makinesi
● TA – ABSV El Kurutma Makinesi
● XL – WV El Kurutma Makinesi
● XL – SPV El Kurutma Makinesi
● XL – SIV El Kurutma Makinesi
● XL – SBV El Kurutma Makinesi
● XL – GRV El Kurutma Makinesi
● XL – CV El Kurutma Makinesi

Xlerator ve Thin Air El Kurutma Makinesi Özellikleri

Cihazlarımız 8 saniye ile 14 saniye arasında el kurutma özelliğine sahiptir. Sadece sıcak – ılık hava üfleme özelliği değil aynı zamanda Hepa Filtre ile üst seviyede hijyen ile kurulama da yapar. Kullanılan yere ve ihtiyaçlara göre ısıtmalı ya da ısıtmasız olacak şekilde kullanılabilir.

Ekstra bakım gerekmez ve %80 oranında daha az enerji tüketir. Ortalama kullanım başına 3.7 Watt kullanıma sahiptir. Bu özellikleri ile bir el kurutma cihazından beklenen maksimum verim hem süre hem de enerji sarfiyatı bakımında sağlanır.

Yukarıda bulunan ürün seçenekleri arasında sizin için uygun özelliklere sahip bir ürün mutlaka bulunmaktadır. Karar vermekte zorluk yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içerisinde teknik – satış destek elemanlarımız sizin için uygun olan el kurutma makinesi seçeneklerinde yardımcı olacaktır.

Makinenizi Özelleştirin

Makinenizi kişiselleştirmek için bize logonuzu gönderiniz.