Xlerator Hepa Filtre Sistemi nedir? Özellikleri Nelerdir?

El kurutma makinelerinde farklı teknolojiler kullanılır. Böylece her kullanım alanına özel bir seçeneğin olması sağlanmaktadır. Kullanımda ortaya çıkan ihtiyaçlar ile şekillendirilen ve geliştirilen ürünler arasında Türkiye ve dünya genelinde ön plana çıkan markalar, yeni bir ürün alımında ilk olarak değerlendirilir. Bu markalardan birisi olan Excel Dryer, el kurutma makinesi modellerinde yer verdiği üstün teknolojisi ile yenilikçi ve tamamen özelleştirilebilir bir kullanım sunar.

Xlerator Hepa Filtre Sistemi Nedir?

El kurutma makinesi modellerinde kullanılan teknolojilerden birisi de Hepa Filtredir. Hepa Filtre ile donatılan modeller yeni teknolojilerle desteklenir. Excel Dryer el kurutma makinesi modellerinin içinde bulunan elektrostatik Hepa filtre sistemi sayesinde hava akışında bulunan potansiyel bakteri ve virüsler %99,999 oranında hapsedilir. Böylece hem kullanımda hem hijyende hem de elektrik tüketiminde verimlilikleriyle ön plana çıkar. Xlerator orijinal ve patentli bir el kurutma makinesidir. Bu makinenin özelliği, yüksek hız ve enerji tasarrufu ile el kurutmaya imkan tanımasıdır. Hepa Filtreli Xlerator ise hepa filtresinin de dahil edildiği bir cihazı tanımlar. Hepa filtreler özellikle el kurutma makinelerinde soru işareti oluşturabilen hijyen sorunlarını tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Xlerator Hepa Filtre Sistemi Özellikleri Nelerdir?

Xlerator Hepa Filtre Sistemi özellikleri arasında en öne çıkan hijyendir. Xlerator Hepa Filtre Sistemi hava akışında bulunan potansiyel bakteri ve virüslerin yüzde %99,999 oranında filtreleme yeteneğine sahiptir. 0.3 mikrondan başlayarak üst boyutlardaki tüm bakteriler, filtre sistemine takılır. Böylece el kurutma hijyenik bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Xlerator Hepa Filtre Sistemli El Kurutma Makineleri

Xlerator sağladığı avantajlar ile el kurutma makinesi alacak çoğu kişi için ilk seçeneklerden birisidir. Türkiye’de bu alanın öncü markalarından Excel Dryer’in Xlerator Hepa Filtre Sistemli el kurutma makineleri ile siz de bu yeni teknolojiye geçiş yapabilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklerde ve renklerde üretimi yapılan Xlerator Hepa Filtreli el kurutma makineleri işletmeler için sürekli artan kağıt maliyeti, stok maliyeti, depolama, kağıdın kapladığı atık alanı, temizlik personelinin sürekli kağıt değişimi ve temizliği için harcadığı zaman, gibi pek çok gereksinimi de ortadan kaldırır.

Son Yazılar

Makinenizi Özelleştirin

Makinenizi kişiselleştirmek için bize logonuzu gönderiniz.