XL-WV El Kurutma Makinesi Özellikleri

El kurutma makinelerinin hijyenik bir kullanım sunması ve daha ekonomik olması pek çok yeni modelin de geliştirilmesini sağlamıştır. Bugüne kadar piyasaya sunulan modellere göre daha ekonomik, daha az güç tüketimi ile çevreci kullanım sunan yeni modeller yer almaktadır. Bu modeller arasında yer alan XL-WV modeli de yine yeni bir el kurutma makinesi satın alınmak istendiğinde tercih edilebilecek modellerden birisidir.

XL-WV El Kurutma Makinesi Özellikleri

XL-WV el kurutma makinesi modelinde jet motor sistemi vardır. Bu sistem, çok kısa süre içerisinde ellerin kurutulmasını sağlar. Böylece, insan yoğunluğunun fazla olduğu AVM, havalimanı, benzin istasyonu tuvaletleri gibi alanlarda da tek bir makine ile kolay bir şekilde ellerin kurutulması sağlanır. Jet motor teknolojisi sayesinde bir kullanıcının 8 saniye içerisinde ellerini kurutabildiği XL-WV modelinde enerji verimliliği de yüzde 80’in üzerindedir.

Xlerator el kurutma makinesi modellerinin tümünde kullanım başına enerji tüketimi 3.7Wh’dir. XL-WV Eco ısıtmasız olarak kullanıldığında sadece 500 Watt enerji tüketirken, kullanıcı konforu için opsiyonel olarak sonradan eklenebilen ısıtma ünitesi ile kullanıldığında sadece 1410 Watt enerji tüketir. Hızlı el kurutmanın yanı sıra start-stop teknolojisiyle desteklenen XL-WV el kurutma makinesi, böylece arka arkaya hızlıca hizmet verme konusunda sektörün lideridir. 

Xlerator el kurutma makinesi modelleri yüksek dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Diğer kapaklar gibi XL-WV modelinde de, döküm kapak kullanılır. Böylece diğer tüm el kurutma makinelerine göre çok daha dayanıklı olduğu gibi uzun yıllar boyunca yoğun alanlarda dahi sorunsuz bir kullanım sunar. XL-WV Beyaz Epoksi Boya Kapak seçeneği ile  ile tüm kullanım alanlarına kolayca uyum sağlar.

XL-WV Modelinin Kullanımda Sunduğu Avantajlar

XL-WV Beyaz Epoksi Boya beş ayrı metalden oluşan döküm kapağı ile vandalizme karşı dayanıklıdır. Jet Motor tekonolojisi sayesinde 8 saniye gibi bir sürede ellerin kurumasını sağlar. İçinde bulunan elektrostatik hepa filtre ile hava akışında bulunan bakteri ve virüsleri yüzde 99,999 oranında filtreler. Kullanan kişilerin el hijyeni sağlayan ve ekonomik bir şekilde el kurutma ihtiyacını gideren XL-WV böylece AVM, havalimanı, restoran, hastane gibi yoğun kullanımın olduğu alanlar için ideal olmasını sağlar.

Türkiye’de akaryakıt istasyonlarından hastanelere kadar pek çok alanda kullanımda olan XL-WV el kurutma makinesi Türkiye’de Excel Dryer ile yer alır. Kalitesi ve dayanıklılığı ile güven sağlamayı başaran XL-WV modelini siz de tercih edebilirsiniz.

Son Yazılar

Makinenizi Özelleştirin

Makinenizi kişiselleştirmek için bize logonuzu gönderiniz.