XL-GRV El Kurutma Makinesi Özellikleri

El kurutma makinelerinin kullanıma sunduğu pratiklik, hemen her yerde yer almasını sağlar. Özellikle, hizmet sektöründe daha hijyenik bir seçenek olarak ön plana çıkan el kurutma makineleri, peçete israfını ve peçete kullanımına bağlı temizlik gereksinimlerini de ortadan kaldırır. Çoğu kişinin hijyen noktasında soru işaretlerine sahip olduğu ürünlerde gelişmiş özelliklere sahip ve hijyen odaklı geliştirilmiş modellerin tercih edilmesiyle bu tip çekinceler de ortadan kaldırılabilir.

Daha Az Enerji, Daha Fazla Hijyen Sunan Model XL-GRV Antrasit Dokulu Boya Kapak Seçeneği

Türkiye’de son dönemlere damga vuran ürünlerden birisi olan XL-GRV el kurutma makinesi özellikleriyle kısa sürede dikkat çekti. Gelişmiş standart özelliklerinin yanı sıra kademeli ayarlanabilir hız ve ses kontrolüne sahip olan model, kullanılacak ortamda en iyi ve hassas ayarlamalar yapılmasına imkan tanır. XL-GRV el kurutma makinesi, işletmelerin tek bir seferde tüm kağıt masraflarının ortadan kaldırılmasını sağlar. Müşterilerin çok sık yaşadığı peçete sorunlarını ortadan kaldırdığı gibi daha hijyenik bir kurutma sunan bu model, el değmeden ellerin kurutulmasına imkan tanır.

XL-GRV El Kurutma Makinesi Özellikleri

XL-GRV el kurutma makinesi kapağı sadece Excel Dryer’a ait olan bir özellik olarak Antrasit Dokulu boya kapak seçeneği sunar. Özellikleri arasında ilk dikkat çeken jet motorlu donanımdır. Jet motor ile hızlı bir çalışma prensibine sahip olan XL-GRV, sadece 8 saniyede bir kullanıcının ellerini kurutmasını sağlar. Çalışma sistemindeki hızlılık ve gelişmiş start stop teknolojisi sayesinde insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde kullanıcılara hızlı ve pratik bir kurutma deneyimi sunar. 

Bir diğer öne çıkan özellik ise sadece 500 Watt ile çalışarak piyasadaki tüm el kurutma makinelerinden %80 daha az enerji tüketimi sağlamasıdır. AVM gibi toplu alanlarda sürekli kullanılan ürünler elektrik faturaları için de ekonomik bir çözümdür. Cihazın içinde bulunan elektrostatik Hepa filtre sistemi sayesinde tüm bakteri ve virüsler hapsedilir, XL-GRV böylece diğer pek çok modelin önüne geçer. Hızlı kurutmanın yanı sıra Start-stop özelliği ile arka arkaya hızlıca hizmet veren model, kullanıcı konforuna göre sonradan eklenebilen ısıtma ünitesi gibi opsiyonel seçenekleriyle de tamamen kullanıcıların tercihlerine göre seçim yapmasını sağlar.

Xlerator ürünlerinin tüm kapak seçeneklerinde olduğu gibi XL-GRV Antrasit Dokulu Boya Kapak seçeneğinde de 7 yıl birebir iç parça değişim garantisi bulunduğu gibi XL-GRV’nin kurulumu ise basittir. Excel Dryer’in en popüler modellerinden birisi olan XL-GRV el kurutma makinesini sizler de tercih edebilirsiniz.

Son Yazılar

Makinenizi Özelleştirin

Makinenizi kişiselleştirmek için bize logonuzu gönderiniz.