Thin Air El Kurutma Makinesi Modelleri Teknik Özellikleri 

Thin Air el kurutma makineleri kullanıcıların beklentilerine ve ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken cihazlarda bulunan teknik özellikler oldukça önemlidir. Ürün araştırması yapılırken kullanıcıların çoğu ilk önce özelliklerine bakmaktadır. Hatta kullanıcıların olmasını istediği bazı önemli özellikler vardır. Bu özellikler sayesinde el kurutma makineleri daha avantajlı hale gelir.

Thin Air el kurutma makinesi teknik özellikler açısından oldukça gelişmiştir. Thin Air el kurutma makinesinin motor hızını ayarlayabilirsiniz. Bu sayede, kullanım açısından daha sessiz ortamlar için avantaj sağlar. Makine ebatları her alan düşünülerek yapıldığı için fazla yer kaplamadan dilediğiniz yerde kullanıma uygundur. Akıllı infrared sensör sayesinde ellerinizi otomatik olarak algılar ve çalışmaya başlar. Sensörde bulunan servis ışığı kullanımını kolaylaştırır.

Hızlı çalışma sistemine sahiptir ve kullandığı enerjinin çok düşük olması sebebiyle enerji tasarrufunda büyük katkı sağlar. Bu teknik özellikler sayesinde el kurutma makinenizi kolaylıkla kullanabilirsiniz. 

Thin Air El Kurutma Makinesinin Filtresi Nasıl Temizlenir?

El kurutma makinesinin içinde bulunan hepa filtrenin önünde bir metal ön filtre bulunur. Servis ışığı uyarı vermese de sizler ortamın tozluluk durumuna göre belirli aralıkla metal ön filtreyi temizlemelisiniz. Peki, metal ön filtre temizliği nasıl yapılır? Kapağın altında bulunan vida, ürünün kapağını açmaya yarayan özel altıgen alyan sayesinde açılır ve kapak çıkarılır. Kapak çıkarıldıktan sonra ürünün üst kısmında bulunan Hepa Filtre’nin metal ön filtresi çok kolay bir şekilde çıkartılır. Temiz bir fırça yardımıyla temizlenir. Çıkarılan metal ön filtreyi temizleme işlemi bittikten sonra aynı şekilde geri takabilirsiniz. Bu işlemi ortamın tozluluk durumuna göre 3-6 ay gibi belirli aralıklarla yapmanız faydalı olacaktır. Böylelikle cihazınız da uzun ömürlü ve sorunsuz çalışacaktır.

Thin Air El Kurutma Makinesi Garanti Süresi Ne kadardır?

Thin Air el kurutma makinelerinde garanti süresi 5 yıldır. 5 yıl birebir iç parça değişim garantisi olan tek üründür.

Son Yazılar

Makinenizi Özelleştirin

Makinenizi kişiselleştirmek için bize logonuzu gönderiniz.