TA-ABSV El Kurutma Makinesi Özellikleri

Restoranlar, AVM’ler gibi toplu tuvalet kullanımın olduğu alanlarda el kurutucu sistemler tercih edilir. Her biri farklı özelliklere sahip olan kurutma makinelerinde kullanım alanına göre tercih yapılmalıdır. Bu alanda özellikleri, kompakt yapısı ve pratik kullanımlarıyla ön plana çıkan TA-ABSV el kurutma makinesi, hepa filtresi ve hızlı kurutma özellikleriyle en çok satın alınanlar arasında yer alır.

TA-ABSV El Kurutma Makinesi Özellikleri

TA-ABSV el kurutma makinesi modelinin en çok ön plana çıkan özelliği hepa filtresidir. Standart el kurutma makinelerinde yer almayan bu elektrostatik hepa filtre, hijyenik bir kullanım sağlamaz. TA-ABSV el kurutma makinesinde bulunan elektrostatik hepa filtre, bakterileri ve virüslerin filtrelenmesini sağlar. Böylece, ellerin kurutulması sırasında hijyenik bir kullanım elde edilebilir. Elektrostatik Hepa filtre sayesinde, elleri hijyenik bir şekilde kısa sürede kurutulur. 

TA-ABSV el kurutma makinesi özellikleri arasında ısıtma ünitesi sistemi de yer alır. İstenildiği takdirde kapatılıp açılmaya imkan veren, sıcak hava ya da ortam sıcaklığında hava ile kurutma imkanı sunan cihaz, böylece kullanılacağı alana özel olarak makinenin uyarlanmasını sağlar. Makine kullanımı sırasında ısıtmasız kullanımlarda sadece 300 Watt elektrik tüketirken ısıtmalı olarak kullanım tercih edildiğinde ise sadece 950 Watt elektrik tüketir. Rakiplerine göre yüzde 80 oranında ekonomik tüketim imkanı sunan TA-ABSV, uzun süreli kullanımlarda da bütçe dostu yapısıyla dikkat çeker.

TA-ABSV El Kurutma Makinesinin Sunduğu Avantajlar

TA-ABSV yerine kullanılan geleneksel yöntemlerde sürekli bir masraf söz konusudur. Peçetelerin kullan at yapıda olması işletmelerin sürekli peçete harcama ve sürekli olarak peçete yatırımı yapmasına neden olur. Üstelik peçetelerin yenilenmesi, kullanılan peçetelerin temizliği gibi pek çok ek gereksinim ve zaman kaybı da dezavantajlardır. Ancak TA-ABSV el kurutma makinesinin kullanılmasıyla tüm bu süreçler ortadan kalkar.

Daha ekonomik bir seçenek olduğu gibi TA-ABSV garanti süreside 5 yıldır. 5 yıl birebir iç parça değişim garantisine sahip olan TA-ABSV el kurutma makinesindeki yüksek kaliteli malzemeler sayesinde cihazın uzun yıllar boyunca kullanılmasına imkan sağlar. Türkiye’de Excel Dryer güvencesi ile satışa sunulan bu ürünler ile siz de AVM ve restoran gibi toplu kullanımın söz konusu olduğu alanlarda yepyeni bir dönem başlatabilirsiniz.

Son Yazılar

Makinenizi Özelleştirin

Makinenizi kişiselleştirmek için bize logonuzu gönderiniz.