Sensörlü El Kurutma Makinesi Neden Tercih Edilir?

El kurutma makinelerinin kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Farklı özelliklere sahip bu cihazlar, kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Her kullanıcının beklentisi ve isteği birbirinden farklıdır. Excel Dryer bünyesinde bulunan el kurutma makinelerinin sensörlü olması en çok tercih edilen özelliklerindendir. İnfrared sensör özelliği sayesinde temas etmeden ellerinizi hijyenik bir şekilde kurutabilirsiniz. Temas edilmemesi, cihazı daha da cazip hale getirmiştir. Verdiği basınçlı hava sayesinde vakit kaybetmeden hızlı şekilde tam kurutma yapmanız mümkündür. 

İnfrared sensör sistemi elinizi otomatik olarak algılar. Elinizi çektiğinizde ise otomatik kapanır. Bu çalışma şekliyle enerji tasarrufuna önemli katkıda bulunur. El kurutma makinelerinin yapım aşamasında kullanılan malzemeleri yüksek kalitelidir. Malzemenin kaliteli olması dayanıklı olmasını sağlamıştır. Dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım yapılması mümkündür. İşte bu özellikler sayesinde sensörlü el kurutma makinesi tercih edilir. 

Sensörlü El Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

El kurutma makinesi duvara monteli şekilde durur. Ellerinizi yıkadıktan sonra cihaz üzerinde belirtilen bölgeye elinizi uzatmalısınız. Genellikle alt kısımda sensör özelliği bulunur ancak makineye göre farklılık gösterebilir. Elinizi uzattığınız an infrared sensör sayesinde makine çalışmaya başlayacaktır. Kuvvetli ve hızlı bir şekilde ellerinize doğru hava gelir. Ellerinizin kuruduğundan emin olduktan sonra ellerinizi cihazdan ayırabilirsiniz. Makineyi kapatmak için herhangi bir yere dokunmanıza gerek yoktur. Makinelerin kullanımı modele göre farklılık gösterir. Makine yanlarında bulunan ve asılan kullanım talimatlarına uyarak en doğru kullanımı yapmış olursunuz.

Sensörlü El Kurutma Makinesi Fiyatları 

Sensörlü el kurutma makineleri fiyat olarak her bütçeye uygun model bulmanız mümkündür. El kurutma makinelerinin fiyatları birkaç etkene göre değişir. Ürün modeli ve kapak renk özelliği gibi etkenler fiyatı belirlemede önemli rol oynar. Önemli olan ihtiyacınızı belirlemeniz. Bu yönde yapacağınız seçim sizler için en doğrusu olacaktır. 

Son Yazılar

Makinenizi Özelleştirin

Makinenizi kişiselleştirmek için bize logonuzu gönderiniz.