Fabrikalar için En Uygun El Kurutma Makinesi

Eller yıkandıktan sonra kurulanması için genellikle kağıt havlulara ihtiyaç duyuluyordu. Fakat sıfır atık projeleri ve çevre dostu olmanın bilinciyle kağıt havlunun yerini artık yeni nesil teknoloji ile üretilen el kurutma makineleri aldı. Oldukça hijyenik olan el kurutma makineleri kalabalık ortamlar, ofisler, alışveriş merkezleri gibi birçok yerde kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Bu durumun önüne geçmek için en ideal seçim Xlerator el kurutma makinesi. Kullanılan materyaller sayesinde sağlamlığı denenmiş ve onaylanmış Xlerator, enerji tasarrufu etmenize büyük oranda yardımcı olur.

Dayanıklı Tasarıma Sahip Xlerator El Kurutma Makinesi

Kağıt havlu kullanımında tasarrufa götüren ve hijyenik bir kullanım vaad eden Excel Dryer, bünyesinde bulunan el kurutma makineleri en kaliteli materyallerden üretilir. Paslanma karşıtı malzemeden üretilen Xlerator el kurutma makineleri sağlamlığı ile ön plana çıkar. En önemlisi birçok kişinin yer aldığı ve buna bağlı olarak bakterilerin oldukça fazla olduğu mekanlarda temas gerektirmeden kullanım imkanı sunması en değerli özellikleri arasında yer almaktadır. Çevre dostu ve hijyenik ürünlere gereken önemi verenler için oldukça değerli olan el kurutma makineleri, pratik bir şekilde kullanımı ile sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle kalabalık ortamlarda enerjiden tasarruf sağlayan Xlerator el kurutma makineleri duvara monte edildiği için yerden de tasarruf sağlar. Düşük enerji tüketimi sağlamayı amaçlayan Xlerator el kurutma makinesi, fiyat seçenekleri ile de bütçenize katkıda bulunur.

Xlerator El Kurutma Makinesi Özellikleri

Şık bir görünüm sunan Xlerator el kurutma makinesi opsiyonel ısıtma seçeneği ayarlanabilir hız ve ses seçeneği, dışarıdan görülebilen servis ışığı ve çoklu voltaj özelliklerini bir arada sunar. Jet Motor Teknolojisi sayesinde 8 saniyede hızlı bir şekilde kurutma sağlar. Ayrıca 4,8 kg ağırlığındaki döküm kapak sayesinde vandalizme karşı dayanıklı olan Xlerator el kurutma makinesi 7 yıl süren birebir iç parça değişim ve hizmet garantisi imkanı sunar. Xlerator el kurutma makineleri temas gerektirmeyen infrared sensörü sayesinde eller serbest bir şekilde hijyenik bir kurutma sağlar. Tüm bunların dışında el kurutma makinesini kişiselleştirilmiş özel tasarım ile isteğe göre üreten tek firma olan Excel Dryer, kullanıcı beklentilerini sonuna kadar karşılıyor.

Sizler de Excel Dryer bünyesinde bulunan özel patentli dijital baskı teknolojisinden faydalanarak takım renkleri, şirket logosu veya herhangi bir resim ile özelleştirdiği, çevreci mesajlara da yer verebilen son derece tasarruflu ve hijyenik Xlerator el kurutma makinelerine bir an önce sahip olun.

Son Yazılar

Makinenizi Özelleştirin

Makinenizi kişiselleştirmek için bize logonuzu gönderiniz.