El Kurutma Cihazı Seçerken Sıkça Yapılan Yanlışlar

El kurutma cihazı, bir işletmenin en fazla kullanılan araçları arasında yer almaktadır. Bu makineler hem kaliteli hem de uzun ömürlü olmak zorundadır. Genel olarak el kurutma makinesi hem kâğıt tasarrufu hem de zaman tasarrufu sağlar.

Bu sebeple tercih ederken ilk olarak uzun ömürlü olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Sadece fiyatından yola çıkarak bir ürünün satın alınması uzun vadede başka sorunlara neden olabilir. Kısa süreli bir bozulma durumunda bile daha fazla kâğıt harcanacak ve zarar yazacaktır. Bu sebeple ilk olarak kullanım ömrüne dikkat etmeniz tavsiye edilir.

Uzun Ömürlü El Kurutma Makineleri

Bu konuda elbette Excel Dryer olarak ürettiğimiz tüm cihazların arkasında duruyoruz. 7 sene garanti imkânı ile kesintisiz kullanım sağlıyoruz. Sadece sekiz saniyede elinizi kurutarak son derece hızlı ve ekonomik bir kurutma imkânı sağlıyorsunuz. Çok fazla insan sirkülasyonunun olması durumunda bile gelişmiş start – stop teknolojisi sayesinde hızlıca arka arkaya hizmet verirken, kurutma süresi az olduğu için rahatlıkla bu işlemler tamamlanmış oluyor.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak için ürünlerimize göz atabilirsiniz. Yalnız bu noktada uzun ömürlü olması bir cihazdan beklenen en büyük performans avantajıdır.

Düşük Enerji Sarfiyatı

Elbette el kurutma cihazları sürekli olarak enerji tükettiği için bu konuda da ekonomik çalışan bir el kurutma makinası arayışında olunabilir. Yalnız burada tüketilen enerjinin el kurutma süresine oranı da önemlidir. Çünkü saniyede tükettiği enerji kadar eli kaç saniyede kuruttuğu da el kuruma cihazı açısından son derece önemlidir. Excel Dryer son derece hızlı ve kesintisiz kurutma işlemini sadece sekiz saniyede tamamlayarak size büyük bir avantaj sağlar.

Garanti ve Servis İmkânı

Herhangi bir sorun yaşadığınız el kurutma cihazınızın etkili bir şekilde garantisinden destek almak gerekebilir. Bu hem kayıp sürenizi hem de anında müdahale süresini bir hayli kısaltacaktır.

Son Yazılar

Makinenizi Özelleştirin

Makinenizi kişiselleştirmek için bize logonuzu gönderiniz.