%75 Daha Az Karbon Ayak İzi

Çevre dostu yapısı ve enerji tasarrufuyla ürünlerimizi keşfedin.

Bize Dair

Ürünlerimiz jet motor teknolojisiyle sekiz saniyede hızlı el kurutma sağlarken, çevre dostu yapısıyla da geleceğimizi koruyor.

Kağıt kullanımlarını tarih eden ürünlerimiz, işletmenize çevre dostu bir hava katıyor.

Yeşil Sertifikalar

Sormak istediğiniz aşağıdakilerden biri mi?

Xlerotor Jet motor teknolojisi ile 8 saniye, Thin Air ise 14 saniye’de elleri hızlıca kurutur.

Xlerator için 7 yıl, Thin Air için 5 yıl iç aksam garantilidir.
Kağıda sürdürülebilir ve kesin çözüm sağlar. Kağıdı tamamen kaldırarak %95’in üzerinde tasarruf edersiniz.
Bu süre kullanım yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Sitemizdeki Tasarruf hesapla bölümüne kendi verilerinizi girerek amorti süresini hesaplayabilirsiniz.
Xlerator ve Thin Air; kullanım başına enerji tüketimi 3.7Watt’tır.
Yapılan bilimsel açıdan kanıtlanmış bütün klinik araştırmalar hijyenin dokunmamak olduğunu ortaya koymuştur. Temas gerektirmeyen infrared sensör sayesinde elleri hiçbir yere dokunma gereksinimi duymadan en hijyenik şekilde kurutur.
Bu konuda bilimsel açıdan kanıtlanmış herhangi bir araştırma bulunmamaktadır. Yapılan bütün araştırmalar hijyenin dokunmamak olduğunu ortaya koymaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi’nde belirtildiği üzere Hepa Filtreli el kurutma makineleri uygun bulunmuştur. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezleri (CDC) gibi önde gelen sağlık kuruluşları ılık hava üfleyen el kurutma makinelerinin kullanılmasını deklare etmiştir.
Montajı çok kolaydır. Önerilen yükseklik ölçüleri kapsamında firmalar elektrik alt yapılarını hazır ettikten sonra sadece duvara 4 delik delinip 3’lü elektrik kablosu el kurutma makinesine takılmaktadır.
Hayır bir sticker değildir. Sadece bize ait bir özellik olan dijital boya baskı teknolojisi uygulamasıdır. Kapak üzerinde kurumunuza ait özel tasarım, firmanızın logosu veya çevre bilinçlendirme mesajına yer verilebilir.
Her türlü yüksek çözünürlükteki görseliniz kapak üzerine dijital boya baskı teknolojisi ile uygulanmaktadır. Lütfen bu konu ile ilgili bizimle irtibata geçiniz.
Kapaklar, vandalizm göz önünde bulundurularak 4.8kg ağırlığında, dökümdür. Dayanıklıdır.
72 desibeldir. Eli kurutan basınçlı hava olması sebebiyle ele çarpma hızıyla 80 desibele çıkmaktadır. Sese duyarlı noktalar için motor hız ayarı, geniş ağız seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Her bölge için uygun volt seçeneği bulunmaktadır. Türkiye için 230 volt olarak üretilmektedir.
Evet. Hepa Filtre mevcuttur.
Hava akışındaki virüs ve bakterileri hapseder.
60 yıldır sadece tek işimiz el kurutma makinesi üretmektedir.
Ayarlanabilir ısı seçeneği, ayarlanabilir hız ve ses kontrolü bulunmaktadır.
Diğer el kurutma makinelerinden farklı olarak Excel Dryer El Kurutma Makineleri eldeki suyu ele yayarak kurutur.
Kargo tarafımıza aittir.
Xlerator çok yoğun kullanım alanları için üretilmiştir. Thin Air özellikle uluslararası standartlara uygun anne bebek ve engelli tuvaletleri için daha kompakt bir seçenek olarak geliştirilmiştir.

Nerelerde Varız?

Nerelerde Varız?

Makinenizi Özelleştirin

Makinenizi kişiselleştirmek için bize logonuzu gönderiniz.