Bize Ulaşın

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünleriniz kaç saniyede el kurutuyor?

Xlerator Jet motor teknolojisi ile 8 saniye, Thin Air ise 14 saniye'de elleri hızlıca kurutur.

Xlerator için 7 yıl, Thin Air için 5 yıl iç aksam garantilidir.

Kağıda sürdürülebilir ve kesin çözüm sağlar. Kağıdı tamamen kaldırarak %95'in üzerinde tasarruf edersiniz.

Xlerator ve Thin Air; diğer geleneksel el kurutma makinelerine göre %80 daha az enerji harcar.

Xlerator : Isıtmasız 500 Watt – Isıtmalı 1.410 Watt

Thin Air : Isıtmasız 300 Watt – Isıtmalı 950 Watt

 

Yapılan bilimsel açıdan kanıtlanmış bütün klinik araştırmalar hijyenin dokunmamak olduğunu ortaya koymuştur. Ürünlerimiz duvar tipi infrared sensörlü olarak hiçbir yere dokunmaya gerek kalmadan elleri hijyenik bir şekilde kurutmaktadır.

Xlerator elleri kurutmak için en hijyenik yöntemlerden biridir.

Sağlık bakanlığı tarafından Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi'nde belirtildiği üzere Hepa Filtreli el kurutma makineleri uygun bulunmuştur.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezleri (CDC) gibi önde gelen sağlık kuruluşları ılık hava üfleyen el kurutma makinelerinin kullanılmasını deklare etmiştir.

Dünyada havalimanları, hastaneler, alışveriş merkezleri, akaryakıt istasyonları ve eğitim kurumları gibi daha birçok sektörden 1.000'lerce kuruluşla çalışıyoruz.

Referanslar

Montajı çok kolaydır. Önerilen yükseklik ölçüleri kapsamında firmalar elektrik alt yapılarını hazır ettikten sonra sadece 4 delik delinip 3'lü elektrik kablosu el kurutma makinesine takılmaktadır.

Hayır bir sticker değildir. Sadece bize ait bir özellik olan dijital boya baskı teknolojisi uygulamasıdır. Kapak üzerinde kurumunuza ait özel tasarım, firmanızın logosu veya çevre bilinçlendirme mesajına yer verebiliriz.

Ürünlerimiz duvar tipi tek tiptir. Temas gerektirmeyen infrared sensör sayesinde ellerinizi dokundurmadan en hijyenik ve en konforlu biçimde kurutabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir.

 

Kapaklar, vandalizm göz önünde bulundurularak 4.8 kilo ağırlığında, dökümdür. Dayanıklıdır.

 

72 desibel. Eli kurutan basınçlı hava olması sebebiyle ele çarpma hızıyla 80 desibele çıkmaktadır. Ancak sese duyarlı noktalar için motor hız ayarı, geniş ağız seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Her bölge için uygun volt seçeneği bulunmaktadır. Türkiye için 230 volt olarak üretilmiştir.

Elektrik alt yapısı tarafınızdan hazır edilmektedir. Arzu edildiği takdirde montaj hizmetimiz bulunmaktadır.

Hepa filtremiz seçenekli olarak bulunmaktadır. Nisan 2020 - LMS Technologies test sonucuna göre; Xlerator Hepa Filtre Sistemi 99.999 % hava akışındaki virüsleri ortadan kaldrımaktadır.

55 yıldır sadece tek işimiz el kurutma makinesi üretmektedir.

TOP