Bize Ulaşın

HAKKINDA

ofis6

Kros Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti., Excel Dryer El Kurutma Makinelerinin Türkiye, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’da tek dağıtım ve pazarlama haklarına sahip özel bir şirkettir.

Yıllardır el kurutma makinesi üretimi için kullanılan teknoloji hemen hemen hiç değişmemiştir ve bugün piyasada birçok el kurutma makinesi modelleri hala 1948 yılında geliştirilen elektrikli el kurutma makinesi tasarımına dayanmaktadır.

Misyonumuz; müşterilerimize el kurutmada efektif, sürdürülebilir ve gelişmiş hijyen teknolojileri sunmaktır.  Dünya çapında bir devrim yaratmak ve kullanıcılara yüksek kalitede hizmeti deneyimletmektir.


50 yılı aşkındır ABD'de üretim yapan Excel Dryer Inc., bilim adamları ve yüksek mühendisler ile çalışarak 1997 yılında jet motor teknolojisini geliştirmiş ve Xlerator® El Kurutma Makineleri ile sektörün yeni standartlarını belirlemiştir.

Excel Dryer Türkiye ile çalışarak yüksek kalitede bir hizmeti ve daha ötesini deneyimleyebilir, sektörde en hızlı el kurutma makinesine sahip olabilirsiniz.


ofis2

 

TOP